Hitlerovy Obrazy Na Prodej V Berlíně Se Chovaly Jako Falešné

Obsah:

Video: Hitlerovy Obrazy Na Prodej V Berlíně Se Chovaly Jako Falešné

Video: Hitlerův kruh zla 3 2024, Smět
Anonim

Zprávy

Image
Image

Aktualizace: Od původní publikace policie v Berlíně zachytila obrazy a podle BBC je považovala za falešné. Berlínská policie tweetovala, že zahájila vyšetřování „pokusu o podvod“a „falšování dokumentů“. Nebyly zatčeny.

Ti, kteří se méně zajímají o uměleckou kvalitu a více o historický význam, mohou brzy na tyto obrazy nabídnout bývalý nacistický diktátor Adolf Hitler. Vytvořené na počátku 20. století, kdy byl Hitler stále ctižádostivým umělcem, zobrazují tyto akvarely tři bukolické výjevy: vrcholky hor, tiché řeky a muž klidně sedící pod ohýbacím stromem. Podle dražebníků nemají obrazy žádnou uměleckou hodnotu, ale mohou se díky umělcově nechvalně prodávat za tisíce eur.

Image
Image

Fotografie: Kloss Auktionshaus

Heinz-Joachim Maeder, mluvčí aukčního domu Kloss v Berlíně, řekl agentuře Reuters: „Pokud půjdete dolů po Seině a uvidíte 100 umělců, 80 bude lepší než tohle. Hodnota těchto objektů a mediální zájem je dána názvem dole. “

Před první světovou válkou se Hitler pokusil o živobytí jako malíř v Mnichově a produkoval desítky pohlednic a obrazů. Jeho širší sen stát se umělcem byl však zmařen, když dvakrát neúspěšně přijal přijímací zkoušku na Vídeňskou akademii výtvarných umění. Ačkoli Hitler později nařídil, aby jeho díla byla zničena, existuje několik set, z nichž mnohé drží americká armáda. Jiní žijí v soukromých sbírkách jednotlivců a muzeí.

Hitler painting of a river
Hitler painting of a river
Image
Image

V roce 2014 se prodal akvizice matriční kanceláře v Mnichově za 148 000 dolarů av roce 2009 se za 147 000 dolarů prodala sbírka 13 obrazů.

Zatímco mnoho sběratelů umění se může těchto obrazů vyhýbat, a to jak kvůli jejich nedostatečné kvalitě, tak kvůli jejich tragickým sdružením, očekává se od těchto děl silná poptávka. O uchazeče ve Velké Británii, Skandinávii, USA a Rusku se údajně velmi zajímá.

Image
Image

H / T: BBC

Doporučená: